Kierowca Rajdowy
Driftingowy
oficjalna strona
eng
pl

kuba przygonski logotype aktualne newsy

7/28/2021

Joanna Moro, Adam Zdrójkowsi, Poczciwy Krzychu oraz Kickster TV na SPEED GAMES #2 Kuby Przygońskiego

Podczas SPEED GAMES uczestnicy przeszli szkolenie z m.in. jazdy driftingowej, czyli jazdy w uślizgu, z zawracania przy użyciu hamulca ręcznego, ale również rywalizowali autami na czas. „Chętnie podejmuję się nowych wyzwań i tak też jestem kojarzona, dlatego tym bardziej cieszę się, że dostałam zaproszenie od Kuby. Przyznaję, że po raz pierwszy miałam okazję driftować, czy ścigać się autem po torze. Miałam szansę nauczyć się kilku przydatnych trików, jakie można wykonać autem, w bezpiecznych warunkach. Dawno nie czułam takiej adrenaliny” – przyznała aktorka Joanna Moro.

Równie emocjonująco o rywalizacji na torze opowiada Adam Zdrójkowski. "Adrenalina cały czas buzuje w żyłach! Przypomniałam sobie niektóre triki przy nadsterowności czy podsterowności. Mogłem podszkolić się na kurtynie, kręgu czy szarpaku, ale również nabrać wiatru w skrzydła driftując. Najbardziej podobała mi się jazda Suprą na mokrej nawierzchni, choć jazda Yarisem, również może być ekscytująca” – dodał Adam Zdrójkowski, który w konkurencji jazdy na czas zajął czwarte miejsce.

Wisienką na torcie podczas SPEED GAMES była rywalizacja Toyotami Yaris na czas, zwana Gymkhaną. Podzieleni na dwa zespoły uczestnicy musieli najpierw założyć koło, a następnie w jak najkrótszym czasie pokonać pełen przeszkód odcinek na torze. Rywalizacja była naprawdę zacięta! Następna edycja SPEED GAMES już 8 września!